Hotel Sheraton jest partnerem merytorycznym szkoleń dla konsultantów ślubnych prowadzonych przez Perfect Day w Hotelu Sheraton

MENU
  • f7
  • f6
  • f5
  • f4
  • f3
  • f2
  • f1
  • f9
  • f10
  • slide

FAQ

Jaką formę ma stacjonarny kurs dla przyszłych konsultantów ślubnych Wedding Planner?

5 – dniowy kurs jest firmą warsztatów. Podczas szkolenia będziesz uczestniczyć w ćwiczeniach i wykładach odnoszących się do realnych sytuacji występujących w życiu konsultantki ślubnej, spotykać się z ekspertami z kluczowych dziedzin w zakresie organizacji ślubów i wesel, oglądać zdjęcia i filmy, zadawać pytania, rozwiązywać ćwiczenia, wskazywać błędy różnych rozwiązań, układać scenariusz ślubu i wesela, ćwiczyć rozmowę z klientem, pracować z budżetem, analizować umowę i wykonywać inne zadania. 

Jak mogę sprawdzić kompetencje trenera?

Anna Piwońska oraz Kamila Kenig zorganizowały kilkaset wesel polskich i międzynarodowych od 2006 roku, należą do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych od 2008 roku, prowadzą szkolenia dla konsultantów ślubnych od 2010 roku, co przekłada się na wiedzę i doświadczenie, którymi podzielą się z Tobą.

Eksperci, których poznasz na szkoleniu to zawodowcy, którzy bardzo dobrze znają swoją branżę, pracują na terenie całej Polski przy organizacji ślubów i wesel, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. 

Co otrzymam podczas szkolenia Wedding Planner?

Otrzymasz podręcznik opracowany przez Perfect Day, notatnik, wzór ankiety do przeprowadzenia rozmowy z klientem, wzór umowy z klientem, tabelę z budżetem wesela, podstawową bazę danych usługodawców branży ślubnej z kategorii: zespół, fotograf, video, zaproszenia, suknie ślubne, dekoracje, lokal. Lista podwykonawców obejmuje firmy zlokalizowane w różnych regionach Polski.

Co otrzymam po szkoleniu?

Otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia przygotowującego do zawodu konsultanta ślubnego.

Czego dotyczy 2 – letni serwis poszkoleniowy?

Serwis poszkoleniowy to merytoryczne wsparcie absolwenta Polskiej Akademii Ślubnej Perfect Day dotyczące tematów związanych z organizacją ślubu i wesela, np. nie będziesz pamiętać jakiej wielkości namiot należy zamówić na organizację wesela w plenerze dla 150 osób. Nie wahaj się, zadzwoń do trenera, a uzyskasz odpowiedź. Serwis poszkoleniowy nie obejmuje wyszukiwania podwykonawców na wesele, które organizujesz.

Czy są jeszcze wolne miejsca na szkolenie?

Tak, można się zapisać, gdy przy dacie szkolenia w zakładce „Terminarz i cennik” nie ma adnotacji „Brak miejsc”

Czy szkolenie może zostać odwołane?

Nie. Szkolenia prowadzone przez Perfect Day ” Wedding Planner” odbędą się nawet wtedy, gdy zgłosi się tylko jedna osoba. Cena szkolenia pozostaje bez zmian.

Czy w cenie szkolenia jest zawarty nocleg?

Nie, nocleg nie jest zawarty, ale polecamy Triton Apartments ul. Grójecka 194, położone 8 minut pieszo od biura Perfect Day, Hotel B&B przy Al. Krakowskiej 193, Apartamenty Dolcan przy al. Krakowska 291  oraz Hotel Sheraton przy ul. Prusa 2 w Warszawie.